10. 5 dôvodov, prečo je milenka výhodná ponuka

Keď už ste mu na neveru prišli, nezbláznite sa z toho hneď. Predýchajte, porozmýšľajte. Nie ste prvá, ani posledná. Možno to znie, akoby som vás chcela nabádať k tomu, aby ste milenku svojmu manželovi akceptovali. A prečo nie? Môžete si nahovárať, že ďalší bude lepší. Nebude. Dajte tomu rovnaký čas, podmienky a uvidíte. To by ste sa najprv Vy museli zmeniť a to nechcete.

Existuje niekoľko dôvodov a pozitívnych efektov, pre ktoré sa oplatí prižmúriť očko a nechať si milenku ako domáceho miláčika:

  1. Chlap od vás už nevyžaduje sex – a nie je to presne to, čo ste chceli?! Aby Vám dal pokoj a nechodil za Vami ako pes za sukou? Do 5 min sa odbavil bez lásky a nehy, zaspal do ďalších 5 sekúnd. Vyhrali ste, máte čo ste chceli.
  2. Príde domov najedený – veď ste predsa neznášali otázku „čo si varila“? Ježili sa vám chlpy, keď sa pýtal čo bude na večeru. Teraz vám to chýba? Ale nepovedzte! Si dokonca predstavte, že milenka mu rada navarí. Stíha to popri tom ako si to rozdávajú v kuchyni na dlážke. A ešte sa pri tom aj usmieva. Nevadí, že je to sáčková polievka, to sa tiež počíta. Servírovanie je na vysokej úrovni, žiadne také „naber si sám, máš ruky“. Dobrá predstava čo?
  3. Je spokojný – po výdatnom sexe a večeri sa chlap domov vracia spokojný a usmiaty. Môžete vy kričať v kuchyni koľko chcete, ničím ho nevytočíte. Nemá na vás energiu, všetku ju vypľul u milenky, a s čistou hlavou si sadne k deťom do detskej izby. Veď to ste predsa chceli, aby sa hral s deťmi nie?
  4. Kupuje vám darčeky – keďže má občas výčitky svedomia, je k vám milší a kupuje vám darčeky. Samozrejme milenka dostáva mnohonásobne drahšie dary, ale ona sa o neho aj viac stará. Vy dostanete len bolestné. Ale poteší aj tak, nie? 😀
  5. Na dovolenku s ním idete samozrejme aj vy – toto vám zatrhnúť nemôže, keďže miluje svoje deti. A na dovolenke matka musí byť, nemá nervy sa neustále venovať deťom. Nebodaj by ochoreli a nemohol by sa z izby ani pohnúť. To teda nie, na dovolenku ideš aj TY moja milá!

Tak vidíte, nie je to až také zlé. Má to obrovské výhody a hlavne vy by ste mali byť spokojná, že ste dosiahli všetko čo ste chceli. Alebo? Sa vám niečo nezdá?