11. Má sa vaša milenka lepšie ako vy?

Dobre dobre, ona nieje úplne vaša. Je vášho manžela, ale čo je v rodine to sa počíta 😉 

Milenky to vôbec nemajú ľahké. Ja ich obdivujem, pretože je to ťažká pozícia v živote. Hlavne psychicky. Milenkám sa totiž často stáva, že sa zaľúbia. Sú to typické ženy, hľadajú lásku a city, ktoré doma nenašli. Rozoznávame tri základné druhy mileniek:

  1. Ľadová milenka – to je zvyčajne manželka, ktorá má doma deti a manžela. Je strašne zúfalá zo svojho života, partner po počiatočnom záujme a predvádzaní sa, sa zmenil na obyčajného povaľača a jediný šport, ktorému sa venuje je gaučing. Nemôže si dovoliť odísť od neho, nemá kam a deti manžela milujú. Nedokáže roztrhnúť rodinu a tak trpí svoj osud ďalej. Nehľadá lásku, nechce sa zaľúbiť. Vie, že to by ju zlomilo a ďalej by už nevládala bojovať. Chce len kúsok nehy. Milenca si zvyčajne nájde náhodou a bez akéhokoľvek plánu. Nič nesľubuje, neklame, je otvorená a opatrná. Je to vlastne chudera, ale už jej to nevadí. Už len robí čo si myslí, že je dobré v danej chvíli.
  2. Sexy milenka – mladá, pekná, plasticky upravená, ambiciózna potvorka, ktorú chce väčšina vyskúšať. Je príťažlivá na prvý pohľad lebo má všetko v paži a každý chlap si myslí, že práve on ju skrotí. Jej nekričia deti celý deň do ucha „mamíííííí“, ani nekojila 5x za noc. Pekne sa vyspinkala do ružova, aby mohla loviť. Loví samozrejme to najlepšie na poli, nepôjde pod svoju úroveň. Jej úroveň je vymyslená, nič v živote nedosiahla, no verí, že si zaslúži to najlepšie. Nesie sa ako päťkoruna na účet do banky, smeje sa na hlúpych vtipoch aj keď im nerozumie, vždy sa dobre oblieka a koketuje. Ona nehľadá lásku, ona hľadá dobrodružstvo a sex. Nemá rodinné plány, chce si užiť život a preto je ideálna milenka na cestovanie a voľný čas. Nebojte, váš muž ju ale neberie vôbec vážne.
  3. Láskavá milenka – toto je pre vás najhorší typ zo všetkých. Neuveriteľne manipulatívna a prefíkaná žena s inteligenciou a šarmom. Je múdra, pekná, tvári sa (ne)prístupne a o to väčšmi ju chce muž vlastniť. Hrá to na lásku, väčšinou sa aj sama zaľúbi. Chlap má pocit, že nemôže bez nej existovať, žiarli keď ju nevidí hodinu. Je výborná v sexe, skôr sadistický typ so sklonom k násiliu. Všetko robí zodpovedne, starostlivosť o vášho manžela je na najvyššej úrovni. Muž postupne pre ňu urobí čokoľvek, je schopný opustiť aj rodinu. Nemáte šancu s ňou bojovať cez smsky kde jej budete vyčítať „ako môžeš rozbiť rodinu a zobrať deťom otca!“. To je posledné čo ju trápi. Je chladnokrvná a ide jej iba o svoj prospech. S ňou sa nikto v živote nemaznal, nehodlá sa maznať ani ona s vami.

Na prvý pohľad sa môže zdať, že milenky sú mrchy. V skutočnosti ale, sú na tom horšie ako vy. Myslíte si, že keby si mohli vybrať medzi láskyplným vzťahom a vašim manželom, nevybrali by si lásku? Milenky sú vždy druhé v poradí, vždy musia čakať na VÁŠHO muža, ktorý sa vracia od VÁS a k VÁM. Milenka nikdy nevie kedy je koniec, každý večer ide spať sama kým vy spíte so svojím manželom. Na verejnosti sa nemôžu ukazovať, ak, tak len ako kamaráti bez dotykov. Muž sa neustále obzerá cez plece a to je pre ňu strašne ponižujúce. Milenka dostane lásku len ktorá ostala – najprv deti, potom vy a až tak ona. Milenka nie je šťastná a mnohokrát stotožnená s tým, čo robí. Nemá ale nič iné. Kde teda vidíte výhodu milenky? Nieje vám jej naopak ľúto? Ak máte priateľku, ktorá zahýba svojmu manželovi, nesúďte ju a určite jej nedávajte radu „ukonči to“. Áno, lebo určite to urobí na váš pokyn. Nedívajte sa na ňu s opovrhnutím, lebo práve ona potrebuje vašu pomoc. Vypočujte ju. Pochopte ju. Obujte si jej topánky a choďte v nich vy. Precíťte jej starosti a bolesti. Ona s tým skončí keď bude pripravená. Dnes ale nie. Nie keď ju budete odsudzovať. A hlavne, buďte k nej milá, nech si nezačne s vašim manželom. Potom môžete mudrovať koľko chcete 😀