25. Skúška vernosti

Svojho psychopatického milenca som spoznala na zoznamke. Písali sme si každý deň a rozumeli úplne vo všetkom. Nebolo ráno, aby som nevstala s jeho esemeskou, nebolo večera, aby som išla spať bez jeho pozdravu. Mala som pocit, že sa poznáme sto rokov, tak dobre mi s ním bolo. Nechcela som sa s ním vyspať priskoro, myslela som to s ním vážne. Chodili sme spolu do kina, na obedy, na večere, radil mi v práci, bol ako môj skutočný partner. Zaľúbila som sa.

Juraj ma mal tiež rád. Bola som pre neho mladá a vtipná žienka. Vedel, že neberiem život až tak vážne, preto bol so mnou rád. Vedel sa so mnou baviť od politiky po forex úplne o všetkom. Mal široké spektrum skúseností so ženami, trojky na víkend, dovolenky vo štvorke, ale aj jeden neplánovaný rozvod. Chcel vzťah, no netlačil na mňa. Mal pocit, že potrebujem „upratať a usmerniť“, preto mal rád, keď bolo všetko podľa neho. V reštike mi vyberal čo budem jesť, na káve ma posadil kde sa jemu páčilo, film sme pozerali zásadne iba ten, ktorý chcel on. Bol dominantný, no ja som sa nebránila. Konečne som mala aj ja pocit, že ma vie niekto usmerniť a chce mi dobre. Lebo on to fakt myslel v dobrom.

Po niekoľkých rande na verejnosti sme sa dohodli, že prídem k nemu na byt. Myslím, že sme to nejako náročky robili, že sme sa stretali iba vonku, lebo sme obaja vedeli, že doma by to bola explózia. Poznáte ten pocit, keď vás elektrina hreje? Viete, že vás môže nakoniec zabiť, ale vy to cítite opačne a musíte sa jej dotknúť. Viete, že to nemusí skončiť dobre, ale priťahuje vás natoľko, že ste mokrá len keď na neho pomyslíte? Trasie sa vám žalúdok, dýchate zhlboka a dotýkate sa svojho tela len pri myšlienke na neho, ako by vám to urobil. To bol Juraj. Mal v sebe čosi, čo ma priťahovalo a nevedela som sa toho nabažiť.

Prišla som k nemu na byt. Mal vycibrený vkus, miloval umenie, na stene viselo niekoľko obrazov Milana Laluhu. Uvaril mi večeru a nalial dobré víno. Posadil si ma na gauč. Opýtala som sa, čo má rád. „Nemyslím, že mám rád niečo špeciálne, nie je to o tom čo mám rád, ale ako to mám rád. Je to o pocite. Keď si predo mnou, máš vypnutý mozog, myšlienky a si mi úplne odovzdaná. Robím si s tebou čo chcem, pritom nerobím nič špeciálne. Je to o oddanosti, že ju cítim…absolútnu, “ povedal. Vtedy som presne nechápala čo mal na mysli, no on plánoval aj praktické vysvetlenie.

Vyzliekol ma, posunul z gauča na koberec, tak, aby som pred ním kľačala. Sedel v kresle ako cézar. Ja úplne nahá, on oblečený. Pozeral sa mi do očí. Postupne sa pozeral na celé moje nahé telo. Sme potichu. Bola som mokrá už len z toho pohľadu a predstavy, ako ma pretiahne. Začal po mne chodiť rukami, najprv po tvári, temene hlavy, prsiach a bruchu. Chytil ma za vlasy a pritiahol pevne k sebe. Druhú ruku mi dal do mokrého rozkroku, robil ma prstami, no tesne pred orgazmom prestal. Oblízal si palce a odišiel do spálne.

V kŕči som čakala, čo bude ďalej. Bola som ako nepríčetná, chcela som finále. Kričala som, aby sa vrátil. Po chvíli prišiel, stále oblečený. Na krk mi dal obojok, obe ruky mi zviazal za chrbtom a reťazami obviazal celé telo tak, že som sa nemohla hýbať.  Vraj, aby som sa nemohla dorobiť. Zvalil ma na zem. Začal ma vášnivo bozkávať na pery, krk, prsia, brucho, po vnútornú stranu stehien a slabín. Na stehnách ma začal lízať jazykom. Neposunul sa nižšie, nie, ostal hore, milimeter nad vagínou. Za trest. Aby som mu bola verná a túžila po ňom. Aby som bola jeho oddaná bábika. Dal mi prvú facku. Celkom šok, ale nebolelo to. Bozkával ma stále vášnivejšie, dýchal mi na šušku, ale nedotkol sa jej. Pritiahol si ma reťazami k sebe ako psa a pevne ma chytil pod krk. Už mi to chutilo . Prosila som ho, aby ma urobil alebo mi dal pokoj. Nedalo sa to vydržať, energia sa mi vystupňovala v tele a začala som sa triasť od napätia. To sa mu páčilo a vyhecovalo ho to ešte viac. Zovrel mi krk ešte silnejšie a dal mi druhú, zapamätateľnú facku. Prisahám vám, že som nič necítila, len som vedela, že idem vybuchnúť a dala by som mu čokoľvek, aby to dokončil. Tesne pred ďalším orgazmom ma otočil na brucho, chytil za vlasy a vrazil mi penis odzadu dnu. Vyšukal ma takmer do bezvedomia, aby som vedela, že patrím iba jemu. A že už nikdy nebudem nikoho iného chcieť. Začala som plakať, nevedela som čo s nahromadenými emóciami. Lapala som po dychu, oči som mala zdrogované oxytocínom.

Mal úplnú pravdu. Nikdy som na iného chlapa ani nepomyslela. Nikdy som sa za žiadnym neotočila, ani ma nenapadlo si s niekým potajomky vypisovať. Nie preto, že by som sa ho bála. Nikdy by mi fyzicky mimo postele neublížil. Bola som mu oddaná telom aj dušou. Za pár faciek a modrín z reťazí. Choré, no efektívne. Keď neviete čo so sebou, neviete sa nájsť, kde patríte a čo chcete, dajte sa zbiť. So šťastným koncom, samozrejme. Možno práve vtedy pochopíte, kde je vaše miesto…