3. Treska

Ak je chlap normálny a je stále plodný samec, takmer s istotou si nájde aspoň raz za život milenku. Že ten tvoj určite nie? Iba 5% mužov nemá milenku: ten, ktorý je úplne neatraktívny (v preklade to znamená, že máš škaredého frajera) alebo ten, ktorý je úplný fas (alkoholik, násilník – jednoducho dement). Nejaké 0.3% to naozaj myslí vážne s jednou (progresívnou) ženou.

Pre chlapa monogamia nie je prirodzená. Pozornej čitateľke článku „AJ JA CHCEM MLIEKO“ neušlo, že ani pre ženu nie je úplne prirodzené mať jeden kolík, preto sa nemožno čudovať rozmachu mileniek. Chlap prišiel rozsievať semeno, nie sadiť jednu brázdu celý život.

Keď som mala 15, našla som si frajera o 13 rokov staršieho. Vysoký predpoklad, že nám to vydrží, lebo už mal svoje dve deti a predsa len, bola som pre neho mladé pekné mäsko. Pevný zadok, mladé prsia, neznalá ničoho rovná sa nepindala som do ničoho. Čo povedal, to platilo a mal môj obdiv vo všetkom čo urobil. Mali sme sa dobre. Neustále výlety, nákupy, divoký sex kedy si zapýtal. V lese, na zastávke, na parkovisku, v aute to už bola nuda. Presne ale vedel kde ma chytiť, kde stlačiť, kde sa prisať, kde strčiť. Vzrušovala ma každá myšlienka na neho a pocit sa umocňoval tým viac, čím menej si ma všímal. Bol pre mňa Boh.

Naučil ma kopu užitočných vecí do života – v prvom rade, ako poskytovať dobrý sex. V tom čase som nemohla vedieť, ako veľmi sa mi to v živote zíde. Zišlo. V druhom rade, ako zarobiť peniaze a nerobiť. Keď ste mladá a hlúpa, jediné čo môžete je počúvať, keď hovorí. Keď vám potom blikne, že niečo z toho sa dá využiť aj vo svoj prospech, stávate sa géniom. Suma sumárum, mala som 22 rokov, keď som si kúpila prvé akcie na burze a založila svoju prvú firmu. Všetko idylka až kým mi nezačali tikať Rolexy v maternici. Celý vesmír mi hovoril, že toto je ten samec, ktorý sa o mňa postará a chcela som viac. Začala som sa „ne-ná-pad-ne“ dopytovať po dieťati. Tak nenápadne ako to len my ženy vieme. Že rovno pred hotovú vec ho postaviť. On to slovo stelesňujúce diabla z pekla nechcel ani vysloviť. Sa mi zdalo, že sa nejako zajakával, keď to mal povedať. On totiž presne vedel čo by ho čakalo – kvartálny sex, krik a plač na dennom poriadku  a URČITE toto nemal v úmysle so mnou absolvovať.

Napriek tomu to vydržalo dlhých 10 rokov. Neskončilo to ale pre rozdielne potreby, ciele či malicherné hádky. Klasicky, kvôli nevere. A nebola som to ani ja, ktorá si vybíjala frustráciu z toho, že nemôže mať decko. Nepomohla mi ani pevná riť, keď sa jednalo o mladšiu, prefíkanejšiu babu. „Ty by si jedla viedenský rezeň každý deň? Raz za čas si musíš dať aj tresku“ znela jeho odpoveď na otázku, prečo ma vymenil za krátky úlet. A mal pravdu debil, nejedla…