9. Prečo vás napriek nevere chlap neopustí?

Druhá najčastejšia otázka, hneď po prvej „Prečo to urobil?“, je „Tak prečo si ešte tu?“. Zaujíma vás prečo si napriek nevere nezbalí ten satan kufrík a neopustí vás?

 Zopár dôležitých dôvodov, ktoré platia pre 99% mužov:

  • Nechce opustiť svoje deti – Deti sú jeho krv, vy nie. Deti podviesť nechce, ani im ublížiť. Tiež nechce, aby sa o nich staral iný muž a mal na ich vývoj zlý vplyv. V horšom prípade by sa o nich nestaral vôbec, lebo nie sú jeho – čo je úplne prirodzené, nemá dôvod kŕmiť cudzie mláďa, ktoré mu lásku nikdy nevráti. Nemôže ovplyvniť ani váš zlý výber partnera a následne potom výchovu detí. Deti vidí ráno vstať a večer usínať , deti sa na neho vždy úprimne tešia a s úsmevom ho vítajú doma. O tieto momenty určite nechce prísť.
  • Nechce prísť o svoje peniaze – keď žena nabúra auto, volá mužovi, aby vybavil poisťovňu, políciu, druhú stranu nehody. Keď sa jedná o rozvod, žena sa stáva odborníčkou na občianske, trestné aj obchodné právo a Zákon o rodine pozná lepšie ako Ally McBealová ústavu USA. Ženy sú neuveriteľné vydieračky. Keď zacítia, že sa blíži koniec ich rozprávkového života, začnú vydierať chlapa, že mu zoberie nie len deti ale aj polovicu majetku. Ak sa bavíme o úspešnom mužovi, ktorý zarobil peniaze vlastnou šikovnosťou, ide o veľké sumy, ktoré nie je ľahké len tak pustiť z ruky. On si uvedomuje o čo všetko príde. A nechce to. Žena naopak začne rýchlejšie počítať a cíti sa silná. Hrdá sama na seba ako s nim dokáže vypiecť, keby sa rozhodol, že chce byť šťastný bez nej, neboj ešte s inou. Rýchlo sa poradí koľko by mohla z mešca vytriasť a dáva mu to najavo. Muž nechápe, veď prišla s holým zadkom a teraz si berie čo jej nepatrí. On sa fakt bojí, lebo nasratej ženy sa bojí každý. Žena je nevypočítateľná mrcha a bude ho vydierať aj za hranicou slušnosti – najlepším prostriedkom sú na to deti, potom majetok. Ona ale v podstate len potrebuje zdroje na prežitie, pretože sa bojí o svoje dieťa a stratu svojho štandardu. Po druhé, chce muža potrestať a ublížiť mu. Nebude sa mať predsa lepšie ako ona.
  • Nechce byť sám – nemá za vás zatiaľ vhodnú náhradu, tak ostáva tam kde je. Potrebuje zopár mesiacov na to, aby si otestoval svoju milenku. Až keď prejde milenka ohňom (rozumej: bude mu tolerovať prespávanie doma so ženou a večné odbiehanie za deťmi) a on ju tým pasuje za dobrú partnerku, pričom to už trvá nejaký ten rok, potom je ochotný sa pohnúť ďalej. Nečakajte ale že príde o povie „Odchádzam, nefunguje nám to, mám inú ženu“. Nie, nie milá moja. Pekne si to sama vyčítaj z smsiek, alebo ho nájdi v spálni ako ju dáva na tvojej vypratej bielizni. Ak má rozum, zoberie sa kým nie ste doma. Nebude riskovať otázky, výkriky, slzy, facky… zase otázky, slzy, viac faciek, viac výkrikov.
  • Potrebuje trocha istoty – Ak ste dobrá matka tak periete, varíte (hlavne) deťom, v zime prinesiete drevo do kozuba, idete na nákup. Pri tomto všetkom sa zvezie spolu s deťmi. Stále má teda nejakú šancu na prežitie.
  • Miluje vás a chce s vami byť – sú naozaj prípady, kedy chlap podvádza len z nudy, alebo frajeriny. On vlastne ani nevie prečo to urobil ale stalo sa. Vás má naozaj rád, lebo ste s ním prekonali mnoho problémov a boli ste mu dobrá žena. Ani nerozmýšľa, že by vás opustil, len sa proste tak hrá. Lebo TRESKA.

Ak sa na toto všetko pozriete prakticky, je to dosť premyslený postup. Ľudsky sa na to nepozerajte prosím vás. Mohli by ste mať tendenciu myslieť si, že vás len využíva. TO URČITE NIE! Je to čisto vec prežitia.

Jedno ale chcem, aby ste si vtĺkli do hlavy. Žiadny chlap vám nechce úmyselne ublížiť. Zdôrazňujem slovo „úmyselne“. Asi je to slabá náplasť jeho nevery, no on si nerobí plány doma ako vás super podvedie. On to nechce, ale sa to nejako stane. Aj to ľutuje, ale nedá sa to vrátiť späť. Buďte zhovievavé milé ženy  🙂