O blogu

Príbehy tohto blogu nie sú určené pre bežné čitateľky „Báječnej ženy“. Mnohé protagonistky z príbehov nevedia ako sa poriadne drží varecha v ruke, no na druhej strane vedia dobre držať niečo iné. Toto je oslava práve ich. Mileniek. Šľapiek, kúrv či ako ich ešte nazývate.  Mnohé z vás sa budú poburovať a presviedčať sa, že určite nemám pravdu. Tieto dámy by si mali prelepiť pásku cez ústa a aspoň na chvíľu počúvať. Aspoň na sekundu pripustiť, že niečo by mohla byť pravda. Áno priznávam, vyžaduje sa značná inteligencia pochopiť niektoré fakty. Je to len malé vytrhnutie z množstva vedecky potvrdených analýz a záverov.

Nechcem nikoho uraziť, len chcem, aby ženy rozmýšľali inak. Ale nieeeee srandujem, je mi jedno ako a čím rozmýšľate. Naučila som sa, že ľudia nechcú vedieť pravdu a vidieť svoj odraz v zrkadle. Ak ste sa už teraz urazili, tak čítate práve o sebe. Naopak muži sa budú len baviť.

Milenka je najkrajšie slovo v manželstve, plné lásky, odvodené od slova milovať. Vďaka nej ešte STE. Vám sa asi obracia žalúdok a vravíte si „autorka je chudera a nevie čo je láska“. Neviem. Nerozumiem láske. Nebudem sa s Vami pretekať kto vie o živote viac. Určite ste vy tá lepšia a rozumnejšia, presne viete že deti sú to najkrajšie čo sa Vám v živote mohlo stať a 2×2 je 4. Máte to proste spočítané.

Blogy budú zverejnené 2x týždenne. Nájdete tu plno satiry, irónie ale bohužiaľ aj pravdy. Je fajn ak ich budete čítať v poradí, aby ste lepšie chápali celkovému kontextu. A samozrejme, zaujíma ma tiež názor mileniek, preto odmením najlepší príbeh super Milenky finančnou odmenou alebo malým darčekom.  Príbehy budú uverejnené anonymne.  Tak „dočítania“ a „dopísania“ milenky moje….

P.S. Ak vás niečo páli na duši, chcete byť súčasťou tejto stránky, chcete mi vynadať alebo sa poradiť, napíšte mi na info@sommilenka.sk